Z wizytą w schronisku „Cztery łapy”

Po raz pierwszy przedszkolaki z grupy pszczółki razem z rodzicami zaangażowali się  w pomoc bezdomnym zwierzętom w schronisku „Cztery łapy” w Boguchwale. Zorganizowano zbiórkę, której celem było kształtowanie u dzieci postawy przyjaciela zwierząt. Przedszkolaki wspólnie z opiekunami i Panią Dyrektor przekazali zebraną karmę, koce oraz zabawki na ręce pracownika schroniska. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i ich rodziców udało nam się zebrać ponad 120 kg jedzenia dla zwierząt.

Grupę Pszczółki przywitała Pani, która na co dzień zajmuje się zwierzętami w schronisku i oprowadziła po całym terenie. Dzieci słuchały z uwagą historii podopiecznych, dzięki czemu zdobyły wiedzę na temat obowiązków jakie niesie ze sobą posiadanie psa albo kota. Dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz kadrze przedszkola, którzy włączyli się w zbiórkę.